Премиерот Заев гостин во дебатната емисија „Топ Тема“ на телевизија Телма

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, вчера беше гостин во дебатната емисија „Топ тема на ваша страна“ на телевизија Телма.